Mirė James’as Gandolfini’s (1961–2013)


Šiandien ryte Romoje nuo širdies smūgio mirė 51 metų serialo Sopranai žvaigždė – James’as Gandolfini’s.

Nėra žmonių, bent šiek tiek besidominčių kinu, kurie nėra girdėję apie Tony Soprano. Žmogiškasis gangsteris. Jo herojus atsikratydavo priešų savo rankomis be jokios sąžinės graužaties. Tačiau jį kamavo panikos priepuoliai. Tony‘s mylėjo moteris ir stengdavosi nepraleisti nei vieno šanso. Tačiau jis mylėjo savo žmoną ir buvo rūpestingas tėvas. Be to, ši prieštaringa asmenybė reguliariai lankėsi pas psichoterapeutę, kuri padėdavo susidoroti su jo baimėmis. Per šešis Sopranų sezonus Tony‘io herojus žiūrovų akyse visiškai susitapatino su James’u Gandolfini’u, bet jis turėjo ir daugiau įsimintinų vaidmenų, pavyzdžiui, filmuose True Romance, In the Loop, Welcome to the Rileys, Zero Dark Thirty ir daugelyje kitų, kurie amžinai liks žiūrovų atmintyje.

Sopranų režisierius David‘as Chase‘as: James’as buvo genijus. Kiekvienas, kas matė jį bent menkame vaidmenyje, tai žino. Genialumas švytėjo jo liūdnose akyse. Atsimenu daug kartų jam sakiau: „Tu nesupranti. Tu gi kaip Mocartas.“ Tai didžiulis praradimas pasauliui. David‘as buvo nepaprastas žmogus ir kaip brolis man.

HBO: Mes liūdime praradę savo šeimos narį. Jis buvo išskirtinė asmenybė, didisis talentas, bet svarbiausia – geras žmogus, kuris su visais, nepriklausomai nuo užimamų pareigų, elgėsi vienodai pagarbiai.

Reklama

1 atsakymas į “Mirė James’as Gandolfini’s (1961–2013)

  1. blogasdanas

    kietas jis buvo, o sopranai išvis kultinis serialas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: