Darboholikas Jamesas Franco


Aktyviai Holivude besifilmuojantis bei kuriantis filmus festivaliams Jamesas Franco greičiausiai nori sumušti visus rekordus. Iš viso 2013 metais jis suvaidino 13 juostų, režisavo 5 filmus, dar 4 kartus buvo scenaristu ir 5 kartus – prodiuseriu.

Dar visai neseniai jo bandymas ekranizuoti Williamo Faulknerio romaną Kai aš gulėjau mirties patale buvo pristatytas Kanų Ypatingo žvilgsnio programoje.

Šių metų Venecijoje jis vienaip ar kitaip pasirodys net dviejose juostose. Sunku pasakyti kurios laukti labiausiai, nes visos jos savaip įdomios.

Dievo vaikas / Child of God (rež. Jamesas Franco) – konkursinė programa

Konkursinėje programoje dalyvaujantis Dievo vaikas savyje apjungia netgi trys Jamesus: režisierių, scenaristą ir pagrindinio vaidmens atlikėją. Atrodo, kad Franco patiko ekranizuoti  didžiuosius kūrinius, tad susitvarkęs su Faulkneriu, jis vėl kibo į darbą. Šįkart į jo akiratį pakliuvo Cormacas McCarthy, kurio du romanai jau buvo ne per seniausiai perkelti į ekranus: Šioje šalyje nėra vietos senukams (No Country for Old Men, 2007) ir Kelias (The Road, 2009).

Palo Alto (rež. Gia Coppola) – Horizontai

Coppolų dinastija papildė dar vienu nariu, KINO MIESTAS sako: „valio!“ ir nekantriai laukia kada galės įvertinti Franciso Fordo Coppolos anūkės – Džijos režisūrinį debiutą. Palo Alto – tai to paties pavadinimo James Franco apsakymų rinkinys (!) apie paauglius, kuriuo ir remiasi ši juosta. Jei kas suabejojo Franco išvysime ekrane ir čia.

Tarp kitko, lapkritį dar turėtų pasirodyti televizijos serialas apie Franco gyvenimą. (!) Ir kada šis žmogus viską spėja?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: